Депутатська комісія підтримала Ірину Іваночко на посаду директора заповідника «Стільське городище»

0
753
Стільське городище

Засідання постійної комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради відбулося у вівторок, 22 лютого.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

Депутати прийняли рішення винести на розгляд сесії питання про призначення Ірини Іваночко на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради Адміністрація історико-культурного заповідника “Стільське городище”.

Ірина Іваночко стала переможницею конкурсу, організованого та проведеного  управлінням майном спільної власності обласної ради. Нагадаємо, за керівну посаду змагалися двоє кандидатів: Ірина Іваночко та Руслан Коропецький.

У своїй презентації під час засідання комісії кандидатка наголосила, що основними пріоритетами в її діяльності буде публічність,  комунікація з владою усіх рівнів та з громадою, на території якої є заповідник.

«У взаємодії з підприємцями, мешканцями Тростянецької громади ми зробимо хороший туристичний продукт. «Стільське городище» має потенціал для розвитку, залучивши грантові ресурси ми створимо на цій території потужний туристичний магніт”- пояснила Ірина Іваночко. На її думку, саме відсутність належної інфраструктури є перепоною для розвитку території та історичної пам’ятки.

Раніше Ірина Іваночко працювала викладачем Миколаївської школи мистецтв, а також на різних посадах у Миколаївській районній державній адміністрації.  15 років жінка очолювала відділ культури, молоді та спорту, була депутаткою Миколаївської міської ради IV-V скликань, головувала у комісії з питань культури, освіти, молоді та спорту.

Після реорганізації райдержадміністрації вирішила  подати документи на конкурс.

“У рекомендованої комісією кандидатки є досвід роботи у сфері охорони історико-культурної спадщини. Члени депутатської комісії обласної ради підтримали її кандидатуру на керівну посаду, бо нам болить доля заповідника. Потрібен менеджер, який зуміє залучити ресурси, об’єднати науковців та місцевих мешканців та зробити Стільсько популярним для туристів, комфортним місцем відпочинку та вивчення історії. Ми домовилися тісно співпрацювати, обговорювати та погоджувати стратегію розвитку заповідника”,- зазначив голова комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради Іван Щурко.

Остаточне рішення щодо призначення директора комунального закладу Львівської обласної ради Адміністрація історико-культурного заповідника “Стільське городище” депутати приймуть на найближчому сесійному засіданні.

Leave a Reply