Депутат закликав Львівську облраду дослухатись до думки мешканців щодо ОТГ

0
1154

На черговій сесії Львівської обласної ради голова фракції партії УКРОП Зеновій Шептицький звернувся до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з проханням вжити усіх необхідних заходів, щоб думка громади стосовно об’єднання у територіальні громади була почута.

Про це інформує Укроп Львівщина.

Укропівець каже, що до нього з цим питанням звернулися депутати Дрогобицької та Сокальської районних рад. Як зазначають народні обранці, на рівні районних рад було проведено обговорення та прийнято рішення про кількість та склад громад, які планують в рамках реформи децентралізації утворити добровільне об’єднання громади.

“Однак, такі громадські слухання, обговорення та рішення Дрогобицької та Сокальської районних рад не приймаються до уваги профільною комісією Львівської обласної ради та ЛОДА, що суперечить основним принципам добровільності об’єднання громад», – вважає Зеновій Шептицький.

Він просить обласну раду взяти до увагу рішення депутатів Дрогобицької та Сокальської районних рад, які висловлюють думку громади щодо питання децентралізації, а саме добровільного об’єднання громад.

Leave a Reply