Депутат від “Батьківщини” облаяв активіста через червоно-чорний прапор

1
1416

Сьогодні, 29 березня під час сесії Вінницької обласної ради, на якій серед іншого мало розглядатися питання використання червоно-чорного-прапору на офіційних установах міста та області, відбувся конфлікт між депутатом Олександром Масленніковим та активістом Андрієм Гайдаєм. Про це пише Вежа.

Під час блокування трибуни, яке здійснили депутати – прихильники червоно-чорного прапору спільно з активістами “Правого сектору”, активіст Гайдай здійснював пряму трансляцію дискусій у сесійній залі.

Зокрема Гайдай намагався пояснити депутату Масленнікову – обраному від партії “Батьківщина”, – значення цього прапору для українських націоналістів та бійців, які воюють в АТО.

Депутат Масленніков у свою чергу назвав це питання політичним, звинуватив активістів у спробі зірвати сесію та заявив, що лише нещодавно дізнався про червоно-чорний прапор, попри те, що “прожив вже понад 40 років”.

У якийсь момент депутат перейшов на нецензурну лайку та звернувся до активіста зі словами: “Тусуйся отсюда, громадянин, бл*дь”. Після цих слів активіст нагадав депутату, що в цей момент здійснюється прямо трансляція його поведінки у сесійній залі, однак Масленніков на це не зреагував, натомість запропонував Гайдаю “піти-вийти і помірятися патріотизмом”.

До слова, питання використання червоно-чорного прапора на офіційних будівлях Вінниччини під час пам’ятних дат так і не було винесено на голосування. Після перерви депутати не змогли зібрати кворум, тож головуючий закрив сесію. Таким чином депутати змогли розглянути лише сім питань із понад шести десятків зазначених у порядку денному.

1 коментар

  1. … за таких обставин, особисто я не гарантую, що міг би стриматись від того, щоб не заюшити червоним чорну лайку пикатого й недолугого мерзотника-“батьківЩЕНЯтника” ….!!!..

Залишити відповідь