Депутат Львівської облради від ЄС Михайло Дзюдзь відсидить п’ять років

0
554

5 років позбавлення волі – апеляційний суд змінив вирок колишньому очільнику міжрегіонального управління Мін’юсту.

Про це пише Кулемет з посиланням на повідомлення САП.

Апеляційна палата ВАКС частково задовольнила апеляційну скаргу сторони захисту та змінила вирок ВАКС від 14.10.2022, виключивши з вироку посилання на вимагання як кваліфікуючу ознаку злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, колишньому керівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України М.Дзюдзя.

Разом з тим, іншу частину вироку залишено без змін.

Таким чином, генерал-майора внутрішньої служби визнано винуватим в отриманні щомісяця від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду за не здійснення контролю та перевірки дотримання режиму відбування покарань ув’язненими та господарської діяльності у підпорядкованих установах виконання покарань, тобто за ч. 3 ст. 368 КК України.

Ухвалою суду йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.

На виконання вироку особу взято під варту в залі суду.

Ухвала Апеляційної палати ВАКС набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Нагадаємо, 14.10.2022 ВАКС визнав вказану особу винуватою за ч. 3 ст. 368 КК України та призначив покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.

Колишній головний тюремник Львівщини, 66-річний депутат Львівської облради Михайло Дзюдзь засуджений за вимагання та отримання хабарів (ч. 3 ст. 368 ККУ) від підпорядкованих йому керівників тюремних установ. Хабарі від підлеглих призначалися для уникнення перевірок з дотримання режиму відбування покарань ув’язненими та контролю господарської діяльності. Михайла Дзюдзя затримали у березні 2020 року під час отримання одного із траншів хабара від підлеглого у сумі 1 тис. доларів.

Вироком Вищого антикорупціного суду від 14 жовтня 2022 року йому присудили шість років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади на три роки та з конфіскацією всього майна.

Залишити відповідь