Денис Шмигаль приїхав на Львівщину (ФОТО)

0
179

Збройні Сили України поповнились ще одним загоном висококваліфікованих бойових офіцерів.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Кулемет.

За участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на Львівщині відбувся випуск офіцерів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. До події у режимі онлайн долучився також Президент України Володимир Зеленський.

Вітаю випускників академії, яким сьогодні надали перше офіцерське звання. Дякую за те, що ви зробили такий важливий та відповідальний вибір. Дякую за мужність та той стрижень, який ви загартували завдяки вашим батькам, викладачам академії та титанічній праці над собою.

Дякую керівництву та усьому колективу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Ви систематично здійснюєте вишкіл воїнів, які впевнено пишуть нову історію України – великої та сильної європейської держави. Ваша праця дає добрі плоди на благо майбутнього нашої країни.

Шановні офіцери, більшість з вас уже має бойовий досвід – ви захищали Київ від наступу poсійських oкупантів у лютому торік. Зичу вам міцного здоров’я, звитяжних успіхів у подальшій обороні України та поверненні усіх наших територій. Завжди пам‘ятайте, що ви – представники найсміливішого народу у світі. Підтримуйте одне одного. Вірте у нашу перемогу. Ви є її невід’ємною частиною.

Залишити відповідь