Де межа цинізму та зухвалості?

0
1524

Де межа цинізму та зухвалості? Якщо ви ще не впевнені з відповіддю, то завітайте у Львівську міську раду, а також в ЛКП «Львівелектротранс».

Після лицемірства на гром.раді з питань транспорту, де так звані представники громади проголосували за підняття ціни на проїзд в електротранспорті мало не вдвічі, сьогодні виконком довершив цей «маскарад» своїм рішенням, де затвердили підняття проїзду до 2,5 грн (пільговий) та 5 грн.(загальний).

А в чому цинізм товариство? А в тому, що вже за якусь одну-дві години ЛКП «Львівелектротранс» публікує фото квитків з новими цінами, і ще підписує «ось такі красиві квитки». Тобто рішення вже було відоме, і ЛКП задовго до вівторка замовило нові квитки, і начхати їм на рішення виконкому, адже він ручний, тому як він проголосує всі вже знали наперед.

А ще це веселе ЛКП, представники якого, мабуть, часто їздили в Амстердам, розповідає нам про перейняття європейського досвіду в формуванні тарифу. Ідіоти, їй-Богу…. А поламані трамваї посеред вулиць це теж європейський досвід? Дні, коли маршрути міняють свій рух, бо знову хтось поламався теж Європа? Чи коли ти купив квиток через QR код, а через зупинку трамвай зупиняється і далі не їде, а водій каже:треба було паперовий купляти, то теж Європа?

Для того, щоб транспорт став прибутковим навчіться спочатку ефективно керувати мережею, шукайте нові можливості, домовляйтесь з міськрадою, а не звалюйте все на людей.

P.S. Чекаємо тепер підняття маршруток, бо «не може маршрутка коштувати як тролейбус».

Львів відкритий для людей. Але людей з єврами або злотими в кишені, а львів‘яни це таке, над ними можна й поекспериментувати

ВІТАЛІЙ ДЯКІВ

Leave a Reply