Чиновник Аласанії “заробив” майже 32 мільйони на “Суспільному”

0
1158

Чиновник Аласанії “заробив” майже 32 мільйони на “Суспільному” за минулий рік! Тобто майже 2,7 млн гривень на місяць. Про це у Фейсбуці повідомляє журналіст Андрій Болкун.

“Поки на “Суспільному” відсутня ревізійна комісія, чиновники гуляють на повну катушку. Пам`ятаєте скандал з преміями по 173 тисячі гривень для членів правління? Тепер бачимо, як рядовому керівнику департаменту виписали майже 32 мільйони! Апетити зростають!

Загалом, якщо бути точним – 31 мільйон 703 тисячі отримав минулого року директор департаменту ПАТ НСТУ Дмитро Грузинський! Саме таку суму він задекларував як заробітна плата за основним місцем роботи. І що найважливіше – ні в кого із працівників каналу, активістів чи борців із корупцією не виникло питання: як можна роздавати такі премії у той час, як “Суспільне” постійно скаржиться на недофінансування?

Я наполягаю на тому, що ревізійна комісія має бути створена негайно. Нещодавно вкотре наглядова рада “Суспільного” не змогла затвердити оголошення про конкурс на посаду членів ревізійної комісії.

Поки не буде створена ревізійна комісія Національного суспільного телебачення України – ми не зможемо розібратись навіть із питанням мільйонних заробітків у підлеглих Аласанії!!!”, – йдеться у дописі.

Залишити відповідь