Червоноградську районну раду очолив представник “Європейської Солідарності”

0
770
Червоноградську районну раду очолив представник “Європейської Солідарності”

Синютка подякував мешканцям Радехова, Сокаля та Червонограда за підтримку команди під час місцевих виборів

Народний депутат Олег Синютка подякував мешканцям Червоноградського району за підтримку кандидатів від «Європейської Солідарності» на місцевих виборах.

Слова вдячності нардеп висловив на своїй сторінці у Фейсбуці, пише “Четверта студія”.

За словами Олега Синютки, 25 листопада на першій сесії головою Червоноградської районної ради обрано представника “ЄС” Андрія Порицького.

“Місцеві політики своїм голосуванням продемонстрували відповідальність, злагоджену роботу та бажання відстоювати проукраїнський простір на теренах новоствореного Червоноградського району та всієї країни. Реформа децентралізації дала громадам нові можливості, але разом з тим виявила нові виклики. Єдність політичних сил зараз набуває особливого сенсу. Вберегти державу від розколу, від намагань посіяти хаос та зневіру, забезпечити стабільність зможуть патріотичні політики на всіх рівнях. Таких політиків Європейська Солідарність закликає до співпраці”, – наголосив Синютка.

Він також додав, що “після місцевих виборів настав час творити майбутню національну політику єдності та поваги до держави і власного народу”.

Leave a Reply