Бюро економічної безпеки України передало на ЗСУ 800 ящиків сигарет

Раніше працівники Бюро викрили мешканця міста Дрогобич, який через соціальні мережі незаконно продавав сигарети без марок та з підробленими марками акцизного податку

1
78

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області передали у десять військових частин 800 ящиків тютюнових виробів вартістю 12 млн грн. Таке рішення ухвалив Личаківський районний суд міста Львова.

Про це пише Кулемет з посиланням на БЕБ.

Раніше працівники Бюро викрили мешканця міста Дрогобич, який через соціальні мережі незаконно продавав сигарети без марок та з підробленими марками акцизного податку.

Під час проведення обшуків в орендованих фігурантом складських приміщеннях було вилучено 800 ящиків тютюнових виробів. На них було накладено арешт.

Наразі досудове розслідування завершено. До суду скеровано обвинувальний акт за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 199 КК України (зберігання, придбання, перевезення з метою використання при продажу товарів та марок акцизного податку) та ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювали прокурори Львівської обласної прокуратури.

1 коментар

Залишити відповідь