БПП “Солідарність” подякував мешканцям Львівщини за підтримку Петра Порошенка

0
2426

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» щиро дякує кожному виборцю, який віддав свій голос за Президента України Петра Порошенка, за всі досягнення України, за наше спільне майбутнє.Про це інформує прес-служба БПП “Солідарність” у Львівській області.

Львівщина показала найбільшу підтримку Президенту Петру Порошенку. Львів’яни та мешканці області продемонстрували довіру обраному курсу та своїм голосуванням задали нашій команді високу планку, якої ми будемо дотримуватися.

Ми сердечно дякуємо громаді Львівщини, депутатському корпусу Львівської обласної ради, міських рад, районних рад, волонтерам, які всі чотири місяці день у день робили все можливе для перемоги. Велика і щира подяка свідомим українцям, які сьогодні стали ядром і командою Порошенка. Командою, про яку кожен політичний лідер може тільки мріяти. Ми стали єдиним організмом, який не зупиниться, а лише посилить свої оберти. Ми йдемо своїм шляхом, і попереду у нас серйозні випробування, які обов’язково завершаться перемогою Українського Народу! Ми просимо всіх небайдужих громадян, які розділяють наші погляди, об’єднатись та піти однією великою командою на парламентські вибори, адже роботи попереду багато, і без вашої підтримки нам не впоратись”, – йдеться у повідомленні.

Також у партії закликають громадян до взаєморозуміння.

“Ми продемонстрували найвищі стандарти демократії, і це є беззаперечним досягненням Президента Петра Порошенка. Пам’ятаймо, що у єдності — сила Народу! Команда Петра Порошенка продовжить шлях європейських реформ. Приєднуйтесь до нас, будьте разом із нами! Дякуємо за довіру! Слава Україні!”, – зазначається у повідомленні.

Leave a Reply