Борис Джонсон анонсував головну тезу своєї промови у Львівському університеті (ВІДЕО)

0
61
ЛНУ ім Франка

Борис Джонсон анонсував головну тезу своєї промови у Львівському університеті.

«Жодних перемовин з путіним до перемоги України»: саме таку тезу має намір підкреслити Борис Джонсон у своїй запланованій промові з нагоди удостоєння його почесного звання «Доктор Honorіs Causa Львівського національного університету імені Івана Франка».

Про це Борис Джонсон повідомив 17 травня у своєму відеозверненні до академічної спільноти Університету, переклад якого подаємо нижче, пише Кулемет.

«Вітаю, друзі, з вами Борис Джонсон. Звертаюся до вас, бо хочу, щоб ви знали, наскільки я зворушений і яка велика честь для мене, що Львівський університет ухвалив рішення надати мені почесне звання Doctor Honoris Causa.

Особливо хочу подякувати Володимиру Мельнику за підтримку цього рішення. Це честь, якої я не заслужив, але я пишаюся, пишаюся тим, що мені її надали. Обіцяю приїхати до вас настільки швидко, наскільки це можливо, щоб отримати звання особисто.

Але зараз для мене дуже важливо сказати вам, і я це вкотре підкреслю у запланованому виступі перед університетською спільнотою під час отримання цього почесного звання: багато людей говорять про війну в Україні і про переговори… так, гаразд. Я не виключаю, що це допустимо, але за однієї умови: якщо – і тільки якщо – цим переговорам передуватиме перемога України, в якій жорстоке, варварське та незаконне вторгнення володимира путіна в Україну буде повністю відбите, а його війська вигнані з України. Для мене це має бути передумовою будь-яких переговорів. Я хочу, щоб саме це підтримали західні держави.

На мій погляд, дуже вагомо, щоб ми у Великій Британії та в інших країнах світу надали Україні те, що ви потребуєте, і зробили це якомога швидше, щоб досягти мети. Врешті-решт, ви боретеся за всіх нас, а не тільки за свободу і демократію України, що – звісно – дуже важливо. Та, крім того, ви боретеся за принципи свободи в усьому світі, і ми повинні вам за це подякувати.

Щиро дякую всім у Львівському університеті. З нетерпінням чекаю на зустріч з вами. Дякую за надану мені честь».

Нагадаємо, що 4 жовтня 2022 року Вчена рада Львівського університету присвоїла звання «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa) Львівського національного університету імені Івана Франка» Прем’єр-міністрові Великої Британії (2019-2022) Борису Джонсону.

Leave a Reply