Блохін розповів, хто претендував на посаду головного тренера збірної

0
613
Блохін розповів, хто претендував на посаду головного тренера збірної

«Зараз становище у збірної важке. Будемо дивитися за кінцевим результатом»

Екс-наставник збірної України Олег Блохін в ексклюзивному інтерв’ю Метарейтингс висловився про те, хто міг очолити національну команду.

За словами Блохіна, його кандидатуру на розгляд не подавали. Подавали Мирона Маркевича і Олексія Михайличенка. А також Сергія Реброва, він був в цьому списку першим. Також екс-наставник збірної відмітив, що становище національної команди важке і побажав Олександру Петракову удачі .

Нагадаємо, що 1-го вересня під керівництвом в.о. головного тренера Олександра Петракова збірна України не змогла перемогти в гостях Казахстан, хоча двічі вела в рахунку.

Наша збірна відкрила рахунок вже на другій хвилині. Роман Яремчук забив один з найшвидших голів в історії збірної України. Другий тайм довгий час проходив без воріт. Наша збірна намагалася зберегти рахунок. Спочатку гол казахів не зарахували, а потім забив Валіуллін.

Кінцівка пройшла на зустрічних курсах. На третій компенсованій хвилині Сікан, здавалося, приніс перемогу Україні. Однак через дві хвилини Валіуллін зробив дубль.

У збірної України чотири нічиї в чотирьох матчах цього відбору. Шансів на перше місце немає, під питанням і друге місце.

Leave a Reply