Батько судиться із синами на Львівщині, – подробиці шокуючої історії у Жовкві (ВІДЕО)

0
1972

Шокуюча історія сталась у містечку Жовква на Львівщині. Батько судиться із власними синами, щоб позбавити їх будь-якого майна.

Як виявилось, зі смертю матері у родину Гапонів прийшли чвари та суперечки. Нині ці сімейні баталії переросли у справжню війну за спадщину. Батько хоче відібрати у синів їхню частку спадщини через суд. Брати Гапони переконані: в усьому винна теперішня дружина їхнього тата.

Коли не стало матері братів Гапонів, їхній батько одразу ж одружився зі своєю коханкою – депутатом Жовківської міськради від партії «Батьківщина».

Жінка залишила по собі чималу спадщину, яка, за заповітом, перейшла двом дорослим синам. Однак, за декілька місяців після її смерті, Володимир Гапон, чоловік померлої, подав позов до суду на своїх дітей. Мовляв вони хочуть у нього щось відібрати. Насправді ж скупердяй вимагає, щоб увесь спадок дістався лише йому, а не дітям.

«Наш батько судиться з нами, з синами своїми, зі мною і з моїм братом, за те, що наша мама нам по заповіту передала майно. Там де він є засновником, він виступає і власником. Це на ньому є, ніхто з цим нічого не зробить. Ми на це не претендуємо. Ми лише боремось за ту частку, яка належала нашій матері», – розповідає Ростислав Гапон.

Брати подали на батька зустрічний позов. Судові процеси тривають вже впродовж року. Та вироку немає й досі. Сторони все додають нові й нові докази. От і цього разу, батько Володимир Гапон на перше засідання з’явився, та з другого, де він був у ролі відповідача – втік. Можливо, таки, злякався преси.

Опісля судового засідання, Ростислав Гапон отримав інформацію, що батько подався до місцевої лікарні, буцімто, йому стало зле. В медзакладі поряд з ним очікувала в черзі до лікаря і нова горе-дружина. А от з журналістами спілкуватись чоловік навідріз відмовився.

А от черговий раз посваритися із сином йому таки вистачило здоров’ячка. І навіть високий тиск, на який скаржився чоловік не став на заваді, пише Правда тут Львів.

Також, 16-го серпня, Ростислав Гапон звернувся до правоохоронних органів із двома заявами: про вбивство матері та викрадення автомобіля. Брати підозрюють солоденьку пару свого батька та мачухи у тому, що ті умисно отруїли матір Гапонів. А от автівку, яка належала померлій, й справді викрали в синів. Та тепер на ній по Жовкві роз’їжджає новоспечена дружина Володимира Гапона. Та й до нині відповіді з поліції заявники так і не отримали.

Мачуха Гапонів, Ореста Бродик є депутатом Жовківської міської ради від «Батьківщини». Брати припускають, що їхні заяви були проігноровані правоохоронцями саме за її сприяння.

Наступна ж зустріч у судовій залі відбудеться 6 листопада.

Залишити відповідь