“Батьківщина” подала позовну заяву проти Львівської районної ТВК

0
562

Кандидат у депутати до Львівської районної ради від ВО “Батьківщина” Богдан Рабешко подав позовну заяву проти Львівської районної ТВК.

Про це у Фейсбуці повідомив координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області Тарас Радь, пише Кулемет.

Справу вже традиційно розглядатимуть у Львівському окружному адміністративному суді. У реєстрі судовий справ зазначено, що початок розгляду сьогодні об 11:00.

Серед позовних вимог визнати протиправними дії та скасувати протокол Львівської районної ТВК про результати виборів депутатів Львівської районної ради через порушення процедур, а також розбіжності у протоколах про підрахунок голосів в окремих виборчих дільницях у межах Львівського району.

Як треті сторони у судовому процесі заявилися представники партій “Європейська Солідарність”, ВО “Свобода” і “Голос”.

Раніше, 9 листопада Львівська районна ТВК на своєму засіданні розглядала чотири скарги від кандидатів у депутати від ВО “Батьківщина” Богдана Рабешка (дві скарги), Назара Шмігаля та Ігора Фіалковського “про фальсифікацію на виборах на 9 дільницях Зимноводівській ОТГ, а також на дільницях #460984 (с. Підберізці), #460966 (с. Старе Село), #460967, #460985 і #460986”. Також у скаргах згадується про “аномально високу явку та моноголосування”. Через це кандидати зверталися з проханням провести повторний підрахунок голосів на цих 14 дільницях. Комісія відмовилася брати до розгляду усі чотири скарги.

Цікаво, що на засіданні Львівської районної ТВК, на якому розглядалися ці скарги був відсутній голова комісії, який призначений за поданням ВО “Батьківщина”.

“Позовна заява налічує майже 250 сторінок. Не знаю, як суд та сторони в умовах швидкоплинності судового процесу під час виборів мають належним чином ознайомитись з матеріалами справи. Можливо, це також частина стратегії позивача”, – йдеться у повідомленні.

Позовна заява проти Львівської районної ТВК

UPG 1 Суд оголосив перерву. Розгляд продовжиться після 16:00

UPG 2…

Опубліковано Taras Rad’ Четвер, 12 листопада 2020 р.


Leave a Reply