Активісти у Львові бояться повторення долі Ганзюк

0
781

У вівторок, 8 жовтня, під стінами ГУ Нацполіції у Львівській області відбудеться масштабна акція протесту за відставку очільника поліції Львівщини Василя Віконського, який зустрічався із кримінальними авторитетами, аби вплинути на громадських активістів, які вимагають його звільнення. Про це повідомляє Українська спілка учасників АТО.

Нагадаємо, сьогодні, 7 жовтня, на прес-конференції «Темна сторона Віконського» представники Координаційної ради учасників бойових дій Львівщини звернулися до Президента України та Міністра Внутрішніх справ щодо звільнення з посади Начальника Нацполіції Львівщини Василя Віконського через його тісні зв’язки з кримінальним світом.

За їх інформацією, 30 вересня, напередодні нашої масштабної акції протесту, Василь Віконський мав зустрічі з кримінальними авторитетами, на якій обговорювались методи впливу на громадських активістів, які наполегливо вимагають його відставки. Було дві зустрічі: близько 18.00 год на Левандівці і близько 21.00 год в Рясне-Руська.

Відтак, щоб не допустити тихої розправи і львівські активісти не повторили долю Катерини Ганзюк, учасники російсько-української війни вимагають від правоохоронних органів розслідування цієї інформації, а від Президента України, Кабінету Міністрів України негайної реакції.

Початок о 10:00, м. Львів, площа Ген. Григоренка, 3

Учасники акції: Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини.


Leave a Reply