Активіст розкаже, як місцевим громадам повернути собі ліси

0
925

15 травня, активіст громадського руху «Стоп Лісоцид» та громадської організації «Люди Країни» Василь Курій розкаже, як місцевим громадам повернути собі свої ліси, якими зараз користується Львівська обласна рада та її комунальне підприємство «Галсільліс». Об 11.00 у Пресклубі на цю тему відбудеться брифінг. Про це пише Львівська мануфактура новин. 

До жовтня 2020 року в Україні буде новий адміністративно-територіальний устрій. Укрупнять райони, буде змінено кількість ОТГ. У зв’язку з цим, вважає Василь Курій,  постає питання щодо функціонування комунального підприємства Львівської обласної ради «Галсільліс» та його дочірніх підприємств, які зараз мають чітку прив’язку до теперішніх районів області. «За останні роки «Галсілліс» перетворився у злісного порушника законодавства України, що завдає збитків довкіллю та економіці країни. Процес децентралізації має стати поштовхом до реформування цього підприємства», – каже Курій.

Активіст пропонує стратегію роботи комунальних лісгоспів в умовах децентралізації. Має ідеї, як втілити її в короткі терміни з максимальним результатом.

Місце проведення брифінгу – м. Львів, пр. Т. Шевченка, 11, 2 поверх 01.

Онлайн трансляцію можна буде подивитися на сайті «Щоденний Львів» та Фейсбук-сторінціцього порталу.

У зв’язку з карантином організатори просять журналістів надсилати запитання на е-mail: kuriyvasyl@ukr.net до 10.00 15.05.2020

Leave a Reply