Академія Ткачука підбила підсумки року

0
1195

Сьогодні в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось підведення підсумків діяльності академії в І кварталі 2017-2018 навчального року. Про це у Фейсбуці пише начальник Академії Павло Ткачук.

“Вдячний посадовим особам за детальний критичний аналіз стану справ, причин та умов, які призвели до деяких упущень у діяльності академії та підпорядкованих військових частин. Вдячний всьому колективу академії та підпорядкованих військових частин за велику працю, яка була проведена впродовж звітного періоду. Академія з честю впоралась із визначеними завданнями”, – написав Ткачук.

“Мною було нагороджено військовослужбовців та працівників академії, які своєю сумлінною працею забезпечують поступ вперед нашого навчального закладу.
Після підведення підсумків відбулось засідання Вченої ради академії, на якому було розглянуто стратегічні напрямки розвитку нашого навчального закладу на найближчу перспективу. Перед академією та підпорядкованими військовими частинами у ІІ кварталі 2017-2018 навчального року стоїть низка важливих завдань. Тож бажаю всім витримки, творчого натхнення та заповзяття у нашій діяльності”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь