81-річний італієць застрелив заробітчанку з Львівщини

0
550

В Італії 81-річний чоловік декількома пострілами вбив 67-річну українку, яка доглядала його сестру. Про це повідомляє видання ANSA, пише Захід.нет.

Трагічний випадок стався у середу, 15 грудня, у містечку Торре-Аннунсіата, що розташоване у регіоні Кампанія, приблизно за 20 км від Неаполя.

81-річний Пеллегріно Рейбальді – колишній учитель математики у місцевому ліцеї, нині пенсіонер. Чоловік стріляв з особистої іменної зброї. Жінка померла на місці ще до приїзду поліції та лікарів.

Як повідомили на сторінці Книга пам’яті померлих за кордоном українців у Facebook, загибла Марія Баран із Львівщини.

За інформацією видання La Repubblica, підозрюваний та жертва часто конфліктували. 15 грудня о 14:00 чоловік взяв пістолет та застрелив українку. Свідком розправи стала сестра вбивці, яка прикута до ліжка та нічого не змогла зробити.

Чоловіка заарештували, йому висунули обвинувачення у вбивстві. Під час допиту чоловік заявив, що йому здалось, що доглядальниця погано працює, а тому і виник конфлікт.

У коментарі місцевому виданню Il Fatto Vesuviano сусіди родини розповіли, що чоловік часто конфліктував із доглядальницями його сестри, через що ті звільнялись. Підозрюваного місцеві характеризують, як людину із важким характером.

Марія багато років жила в Італії, а до цього доглядала інших людей похилого віку. У неї залишилися дві доньки, які теж переїхали жити до Італії.

 

Залишити відповідь