5 міфів про житло в новобудовах

0
507

Особливості вибору житла в новобудовах Львова: на що звернути увагу потенційному покупцеві?

Купівля власного житла — важливий крок у житті кожної людини. Каталог новобудов DOM.RIA дає можливість обрати свою ідеальну квартиру з-поміж кількох сотень сучасних житлових комплексів. Проте деякі покупці вважають, що купувати житло в новому будинку не варто й навіть фінансово невигідно.

Чи варто купувати квартиру в новобудові?

Купівля квартири в новому й сучасному житловому комплексі має набагато більше переваг, ніж недоліків:

  • Якісні інженерні комунікації;
  • Екологічні й енергоефективні матеріали;
  • Ергономічні планування з можливістю внесення змін;
  • Розвинена інфраструктура;
  • Облаштована прибудинкова територія.

То чому деякі потенційні покупці вважають, що купувати квартиру варто тільки на вторинному ринку нерухомості?

Міф №1. Квартира в новобудові — кіт у мішку

Потенційним інвесторам буває складно вибрати житловий об’єкт, який поки присутній виключно на картинках і на генеральному плані. Тому досвідчені й надійні забудовники досить часто пропонують клієнтам відвідати вже збудований житловий комплекс, самостійно перевірити якість використаних матеріалів і технологій. Також можна оглянути квартиру з ідентичним (або схожим) плануванням, аби зрозуміти, як вона виглядає насправді.

До того ж можна не купувати квартиру виключно на стадії котловану, а трохи зачекати й оглянути об’єкт, коли вже будуть зведені стіни.

Міф №2. Ремонт у такій квартирі дуже дорогий

Зазвичай забудовник здає в експлуатацію житловий об’єкт, у якому передбачене чистове оброблення. Що не менш важливо, не доведеться витрачати чималі кошти на заміну старих інженерних комунікацій.

Міф №3. Погана шумо- й теплоізоляція

З такою проблемою можна зіткнутися лише в житлових комплексах економ-класу панельного типу. У всіх інших випадках забудовники використовують енергоефективні матеріали (газоблок, керамоблок, цеглу) й додатковий шар утеплювача. Житло комфорт-класу досить часто оснащують вентильованими фасадними панелями, що дає змогу досягти достатнього показника рекуперації чистого повітря. 

Міф №4. Великі комунальні послуги

Тарифи за оплату електрики, газу й води стандартні для всіх будинків. А от за обслуговування місць загального користування доведеться платити трохи більше, проте і якість життя в такій новобудові буде набагато вищою.

Міф №5. Інвестувати в первинну нерухомість невигідно

Якщо обрати ліквідний житловий об’єкт й інвестувати кошти в його будівництво ще на стадії котловану, то за кілька років ціна такої квартири зростає приблизно на 25-30%. 

Залишити відповідь