25-річний мешканець Львова за 4 тисячі доларів вивозив чоловіків за кордон (ФОТО, ВІДЕО)

0
155

Спецслужба Львівщини блокувала ще один канал незаконного переправлення через державний кордон чоловіків, які підпадають під призов у воєнний час. Ділка, що ганьбив чесне ім’я волонтера викрито.

Про це інформує СБУ Львівщини, пише Кулемет.

Зловмисником, який пропонував «квиток» на виїзд співвітчизниками, які не мали на це права, виявився 25-річний мешканець Львова. За 4000 доларів США він готував «пакет документів» про участь особи нібито у волонтерських або ж громадських організаціях.

Проте під час розслідування оперативники СБУ встановили, що вказана волонтерська ГО виявилась псевдоорганізацією і діє лине формально, а сам зловмисник жодного відношення до волонтерів не має.

Фігуранта затримано згідно ст. 208 КПК України під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі $2 тис доларів та повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Викриття протиправної діяльності здійснювали оперативники УСБУ у Львівській області спільно із слідчими Поліція Львівської області за процесуального керівництва Львівська обласна прокуратура.

Leave a Reply