22 жовтня міські голови Львівщини зустрінуться з народними депутатами

0
523

22 жовтня у приміщенні Львівського регіонального відділення Асоціації міст України відбудеться зустріч міських голів та голів ОТГ з народними депутатами України від Львівщини. Про це пише Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

Як розповів виконавчий директор Львівського РВ АМУ Василь Абаімов, у ході зустрічі міські голови передусім проситимуть народних депутатів підтримати законопроект № 2231 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального до місцевих бюджетів у 2020 році)». З 2020 року цей податок хочуть забрати в Державний дорожній фонд, відтак органи місцевого самоврядування втратять чималі кошти на свій розвиток.

Також у порядку денному обговорення стану виконання розпорядження Кабінету міністрів.

№ 500-р. – про виділення 2,5 млрд грн. громадам на соціально-економічний розвиток. Міністерство фінансів України та Держказначейство України вже третій місяць блокують поступлення цих коштів, і голова АМУ Віталій Кличко вже двічі звертався до прем’єр-міністра Олексія Гончарука з проханням виділити ці кошти громадам. Вимагали виділення цих коштів і чимало представників органів місцевого самоврядування, а АМУ навіть організувала флешмоб #поверніть_гроші_громадам.

Окрім того, міські голови обговорять з народними депутатами збереження пайової участі для ОМС та новий перспективний план Львівської області.

Зустріч з народними депутатами розпочнеться об 11.00 у приміщенні Львівського РВ АМУ за адресою вул. Генерала Чупринки, 5.


Leave a Reply