147 епізодів розбещення дітей: 49-річного педофіла відправлено на примусове лікування

0
57
Суд заарештував Медведчука

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Львівської обласної прокуратури у суді доведено причетність 49 річного львів’янина до вчинення розпусних дій сексуального характеру та статевих зносинах із малолітніми дівчатами (ч. 1, 2 ст. 156, ч. 1 ст. 155, ч. 4 ст. 152 КК України (в редакції, що діяла до 2015 р.).

Про це пише Кулемет з посиланням на прокуратуру Львівської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що для вчинення вказаних злочинів чоловік прикривався діяльністю дитячого духовно-просвітницького товариства, керівником якого він був. Користуючись абсолютною довірою як зі сторони самих дітей, так і їх батьків, протягом 2005-2012 років він систематично вчиняв стосовно малолітніх дівчат розпусні дії сексуального характеру та вступав із ними у статеві зносини.

Всього встановлено 147 епізодів злочинної діяльності «духівника».

Однак, у ході судового розгляду, обвинувачений захворів психічним захворюванням, у зв’язку з чим суд перейшов від розгляду обвинувального акта до вирішення питання про застосування примусових заходів медичного характеру.

За результатами судового розгляду суд погодився з позицією прокурора та застосував до фігуранта примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із посиленим наглядом. Після одужання, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.

Leave a Reply