Вилучення ДБР військових приладів у Повітряних сил ЗСУ є сигналом країні-агресору, – Синютка

0
456
“Європейська Солідарність” оприлюднила дорожню карту, яку реалізовуватиме у новій ВРУ, – Олег Синютка. Фото Четверта студія
“Європейська Солідарність” оприлюднила дорожню карту, яку реалізовуватиме у новій ВРУ, – Олег Синютка. Фото Четверта студія

Вилучення Державним бюро розслідувань військових приладів у Повітряних сил ЗСУ є сигналом країні-агресору щодо боєздатності української армії.

Як пише «Кулемет», про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.

“Коли мова перейшла до військової частини, то це все є надзвичайно серйозно. Адже це питання обороноздатності держави. Тут є дві причини. Справді, є проблема в тому, що ДБР уже привчили до того, що їм усе дозволено. Вони можуть робити що завгодно, і в їхніх діях потім не буде злочину, бо над ними є якийсь “дашок” Генеральної прокуратури або Офісу президента. За цей рік вони привчили суспільство до такої вседозволеності. Це є велика біда і велика проблема.

Я не знаю, як все це відбувалося. Але не мають права віддавати запчастини ракет, які стоять на бойовому чергуванні. І якщо приходять в частину і демонструють сьогодні не лише країні, а й всьому світу, що так може бути, то це сигнал агресору. Це сигнал агресору про боєздатність українського війська. І це надзвичайно-надзвичайно прикро”, – сказав політик.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here