Влада Ходорова зобов’язалась впорядкувати електропостачання освітніх закладів

0
561

Ходорівська міськрада надала «Львівобленерго» гарантійний лист, яким зобов’язалась привести до необхідних потреб використання потужності для електропостачання освітніх закладів. Про це інформує прес-служба ПрАТ «Львівобленерго».

До 1 грудня 2018 року міська рада Ходорова повинна звернутись за технічними умовами на збільшення потужності закладів освіти, а оплату за їх реалізацію провести у 2019 році згідно з визначеними термінами.

Такий підсумок спільної наради, яка відбулась вчора у Львівській облдержадміністрації.

Ще на початку 2017 року «Львівобленерго» повідомило Ходорівську міськраду про передбачену договорами потужність навчальних закладів, які кроки потрібно здійснити для збільшення потужності, а також про необхідність приведення розрахункових засобів обліку у відповідність до вимог нормативно-технічних документів.

Адже в той час Ходорівська міськрада прийняла на свій баланс від Жидачівської райдержадміністрації 25 шкіл, 3 садочки та центр дитячої і юнацької творчості.

Проте жодних дієвих кроків влада міста не вжила, чим поставила під загрозу навчальний процес, адже електропостачання освітніх закладів здійснюється лише на рівні договірної потужності.

Сьогодні, розуміючи ситуацію і враховуючи гарантійний лист Ходорівської міськради, «Львівобленерго» відновить електропостачання освітніх закладів в необхідних для їх роботи обсягах.

Водночас енергетики очікують виконання міськрадою Ходорова взятих на себе зобов’язань.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here