Влада дослухалася до опозиції та прийняла необхідні рішення для протидії поширення коронавірусу, – Синютка (ВІДЕО)

0
561

Коли в країні біда, не важливо влада ТИ чи опозиція. Європейська Солідарність перебуває в політичній опозиції до влади, але точно не в опозиції до людей.

Про це наголосив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Четверта студія.

“Добре, що влада нарешті почала дослухалась до опозиції і таки прийняла необхідні рішення для протидії поширення коронавірусу. Унормувати законодавство до реалій пандемії ми наполягали ще три тижні тому. Водночас, попри перші правильні кроки – такі дії влади виглядають як броунівський рух від паніки. Немає системного підходу, адже сьогодні надто багато речей перебувають поза полем зору влади”, – наголосив нардеп.

Завдання опозиції зараз в тому, щоб виявляти недоліки в роботі і вказувати на це владі, а влада повинна якнайшвидше реагувати. РЕАГУВАТИ, а не зволікати.

НАШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:
– Представник України повинен налагодити контакти з Брюсселем і претендувати на фінансову підтримку від Євросоюзу.
– Провести секвестр бюджету, визначити капітальні видатки до початку тотальної пандемії в Україні і перерозподілити кошти на медичні потреби, соціальний захист та армію.
– Негайно на національному рівні розробити заходи економічного захисту БІЗНЕСУ, СОЦІАЛЬНО ВРАЗЛИВИХ ВЕРСТВ населення і надати ЧІТКІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для органів місцевого самоврядування, задля єдиної системи, а не самоуправства.

“Важливо: Верховна Рада працюватиме в дистанційному режимі. Парламент ухвалив зміни в календарному плані. Завдяки опору опозиції, владі не вдалось «протягнути» Закон «про ринок землі», прикриваючись темою коронавірусу.

Зараз ключове: не час зволікати і займатися піаром. Влада, яка «прийшла на один термін» не повинна думати про рейтинги. Подбайте про людей!”, – йдеться у повідомленні.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here