В Україні запровадили карантин на три тижні, – офіційно

0
188
Санаторій «Немирів» повністю готовий до прийому осіб для обсервації. Фото ілюстративне

Через поширення коронавірусу Кабінет міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня.

Джерело: пресслужба Кабінету міністрів України, пресслужба Верховної Ради, УП

Дослівно у повідомленні Кабінету міністрів: “Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні”.

Деталі: На засіданні Кабінету міністрів прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву.

Одночасно уряд до 1 червня забороняє експорт з України товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

❗️В Україні оголошено карантин на три тижні❗️📄 Відповідне рішення ухвалили на засіданні Уряду. Зокрема, вжити…

Опубліковано Верховна Рада України Середа, 11 березня 2020 р.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Згідно із повідомленням Верховної Ради, карантин передбачає закриття авіасполучення з деякими країнами, закриття навчальних закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття більшої частини КПП — із 219 залишаться 49.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here