У Трускавці дозволили роботу кінотеатрів та дельфінарію

0
368

У курортному місті з 15 липня дозволили чергове пом’якшення карантинних норм, зокрема у культурно-розважальній сфері. Таке рішення затвердили 14 липня на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, пише Четверта студія з посиланням на Джерела Трускавця.

За протоколом комісії – у Трускавці перебування у громадських місцях оздоровниці і надалі має здійснюватися у засобах індивідуального захисту; людям, які перебувають на обсервації, заборонено покидати місця самоізоляції; на вулицях міста мешканці повинні мати з собою документи, що посвідчують їхню особу. Кількома тижнями раніше у Трускавці дозволили відновити роботу санаторіїв та готелів, музеїв та бібліотек.

З метою чергових послаблень обмежувальних заходів в місті на комісії вирішили, починаючи з 15 липня на території Трускавця дозволити наступні пом’якшення карантину, а саме:

– діяльність кінотеатрів з наповненістю кінозалів до 50 % стаціонарних розміщених для сидіння місць у кожному окремому кінозалі за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України;
– роботу оздоровчого комплексу з дельфінами «Оскар» (зокрема з наповненістю відвідувачів до 50 відсотків місць) з дотриманням всіх протиепідемічних вимог до відповідної діяльності, встановлених МОЗ України.

Натомість і далі під забороною у курортному місті перебувають наступні сфери життєдіяльності:

– регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним громадським транспортом у міському сполучені;
– відвідування закладів дошкільної освіти;
– дитячих клубів, групових занять.

Такі заборони пов’язані із врахуванням епідеміологічної  ситуації у Львівській області.

Окремим пунктом члени комісії прописали, що у  разі погіршення протиепідемічної ситуації на території міста, міська комісія залишає за собою обов’язкове до негайного виконання суб’єктами господарювання (незалежно від форми власності та підпорядкування)право терміново посилити карантинні обмеження у всіх сферах життєдіяльності Трускавця.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here