У Львові затримано поліцейського, причетного до збуту наркотиків

0
406

Працівники департаменту внутрішньої безпеки НПУ викрили майора львівської поліції на вимаганні хабарів з наркодилерів за неперешкоджання їх діяльності. Згодом поліцейського задокументували на збуті 100 грам героїну. Зловмисника затрималами.

Протягом 2018 року до Львівського управління ДВБ НПУ надходила оперативна інформація про неправомірні дії окремих співробітників Управління протидії наркозлочинності (УПН) ГУНП області. Проведеною перевіркою було встановлено, що один з працівників керівної ланки УПН причетний до вимагання та отримання хабарів з осіб, які займаються розповсюдження наркотичних засобів, їх аналогів та прекурсорів на території регіону.

Слідчим відділом СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області за матеріалами внутрішньої безпеки поліції розпочато за викритим фактом кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Хабарником, який покривав діяльність місцевих наркоділків, виявився начальник одного з міжрайонних відділів УПН поліції Львівщини. Оперативники УДВБ НПУ задокументували вищезазначеного посадовця на кількох епізодах вимагання та одержання неправомірної вигоди з дилерів на загальну суму майже 180 тисяч гривень.

Крім цього, 31-річний майор поліції попався на вчиненні ще одного злочину – він особисто передав одному зі збутчиків 100 грамів героїну для продажу. За цим фактом було додатково розпочато кримінальне провадження за ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.

Невдовзі посадовець поліції отримав від збуту наркотовару аванс – 3 250 доларів США. А наступного дня одержав решту виторгу: 3 250 доларів США та 8 тисяч гривень неправомірної вигоди. Відразу після другої оборудки його взяли «на гарячому» бійці відділу швидкого реагування ДВБ НПУ, працівники прокуратури та слідчого відділу СБУ, за сприяння керівництва Національної поліції України.

В порядку ст.208 КПК України майор поліції затриманий. Йому вже оголошено підозру за ч.2 ст.307 та ч.3 ст.368 КК України. Під час слідства будуть встановлені інші факти злочинної діяльності фігуранта та особи його спільників.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here