Судитимуть чотирьох свідків ДТП з Димінським

0
530

Слідчі завершили досудове розслідування за фактом завідомо неправдивих показів трьох учасників ДТП поблизу села Ямельня у Львівській області. Тоді, у серпні 2017 року, внаслідок аварії, загинула 31-річна жінка-водій. Також, наразі, завершується розслідування справи щодо четвертого учасника цієї автопригоди. Про це повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв, передає Департамент комунікації Національної поліції України.

Він зазначив, що в червні цього року, з кримінального провадження за фактом ДТП на Львівщині було виділено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України — за фактом завідомо неправдивого показання свідка під час провадження досудового розслідування, поєднаного зі штучним створенням доказів захисту.

«Слідство завершило розслідування стосовно трьох учасників цієї події. Їм оголосили підозри, направили провадження до суду — щодо неправдивих показів. Деякі учасники цієї дорожньо-транспортної пригоди приховали від слідства правду. Що стосується четвертої особи — розслідування закінчується, справу буде скеровано до суду — також за неправдиві покази», — зазначив очільник Нацполіції.

Ще один, п’ятий учасник пригоди, який за версією слідства є основним винуватцем ДТП, оголошений у розшук та, наразі, перебуває за межами держави.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here