Садовий звинуватив Авакова у нечесності

0
547

Львівський міський голова Андрій Садовий звинуватив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у нечесності. Про це Садовий на Форумі місцевого самоврядування у Львові.

“Дуже часто у містах на сесіях міської ради є присутніми незрозумілі особи у військовій формі, які починають диктувати умови і спонукати депутатів про те, як вони мають голосувати. Це взагалі поза межами здорового глузду”, – вважає Садовий.

Він додав, що дуже часто такі сценарії вигідні тим чи іншим політичним силам.

“А з чим лишаються міста? Хто має захищати місцеве самоврядування? Ну добре, у Львові трошки твердіша ситуація, оскільки ми в принципі не допускаємо, щоб такі люди заходили у зал, а якщо вони десь прориваються, то ми зупиняємо сесію”, – сказав Садовий.

Він також відзначив: “Але я дивлюсь, у багатьох містах проводять сесії, люди у формі стоять між рядами. Для мене це – поза межами здорового глузду. Ви думаєте, хтось у країні за це покараний? Ніхто. Чому? Тому що комусь це вигідно”.

Садовий також традиційно заявив, що хотів би керувати ще й поліцією.

“Я би однозначно передав містам у підпорядкування функцію громадської безпеки. Поліція з питань безпеки має бути підпорядкована місцевій громаді. Так, це можна робити за однієї умови: коли ми будемо мати чесне керівництво у Міністерстві внутрішніх справ”, – наголосив мер Львова.

 


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here