Садового і Ганущина закликають скликати позачергові сесії через капітуляцію у Мінську (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
267
Садового і Ганущина закликають скликати позачергові сесії через капітуляцію у Мінську. Фото: Демократична сокира.
Садового і Ганущина закликають скликати позачергові сесії через капітуляцію у Мінську. Фото: Демократична сокира.

У центрі Львова вимагали арешту та притягнення до відповідальності голови Офісу Президента України Андрія Єрмака

14 березня на проспекті Свободи у Львові відбулися одиночні пікети активістів партії “Демократична Сокира”, громадської спілки “Студентське братство”, громадської організації “Справа Громад”, “Комітету Майдану Львівщини” та “Руху Опору Капітуляції”. У мітингувальників була низка вимог, зокрема арешт та притягнення до відповідальності голови Офісу Президента України Андрія Єрмака та відповідної реакції від ЛМР та ЛОР.

Про це пише “Кулемет” з посиланням на прес-службу “Демократичної сокири”.

Українська сторона у Мінську вперше офіційно визнала терористичні організації «ДНР» та «ЛНР» окремими і незалежними суб‘єктами перемовин. Відтепер, згідно підписаного протоколу, діалог буде вестися напряму між Україною і рівними їм «представниками окремих районів Донецької та Луганської областей». Тим самим українська влада виконала найголовнішу вимогу Російської Федерації і де-факто на весь світ затвердила кремлівську тезу про «внутрішній український конфлікт». Протестувальники трактують такі дії як державну зраду.

Вимоги активістів:

1. Архітектор цього документу і головний російський лобіст України, голова Офісу президента Андрій Єрмак, має бути заарештований і притягнутий до відповідальності по ст. 111 Кримінального кодексу України («Державна зрада»).

2. Всі представники української сторони у Мінську, причетні до підписання протоколу, мають бути заарештовані і притягнуті до відповідальності по ст. 111 Кримінального кодексу України.

3. Народні депутати України мають негайно ініціювати створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) по розслідуванню здійснення акту державної зради офіційними представниками України.

4. Львівська міська рада та Львівська обласна рада мають негайно провести позачергові засідання і засудити рішення, підписані протягом мінської зустрічі тристоронньої контактної групи 11.03.2020. Та вимагати відкриття справ по ст. 111 Кримінального кодексу України (“Державна зрада”) стосовно ініціаторів цього рішення.
Мітингувальники стояли вздовж алеї на проспекті Свободи зі сторони проїжджої частини. Задля безпеки мінімальна відстань між людьми 2 метри. З плакатами, прапорами та у масках стояло близько 400 людей.

 


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here