Після сьогоднішніх подій керівник ДБР має піти у відставку, – ветеран АТО

0
452

Після сьогоднішніх подій в музеї Гончара керівник Державного бюро розслідувань має піти у відставку.

Про це “Прямому” заявив ветеран АТО Олексій Петров.

“Чесно кажучи, у мене сміх істеричний, напевно. Не минуло тижня, як президент України Володимир Зеленський обіцяє п’ятому президенту України Петру Порошенку “веселе життя”, і буквально сьогодні ми були всі свідками фактично розбійного нападу на музей Івана Гончара, де сьогодні з ранку була презентація виставка картин, які належать Петру Олексійовичу Порошенку.

Як я розумію, після такого ось розбійного нападу, після такого свавілля директор ДБР вже сьогодні повинен покласти на стіл своє посвідчення, зібрати свої речі, напевно, улюблена квітка і покинути приміщення. Тому що, якщо ДБР вчинялися такі дії, то що тоді далі можна чекати від наших інших правоохоронних органів?”, – заявив Петров.

“Адже сьогодні були депутати Верховної Ради від фракції “Європейська солідарність”, які просили їх пустити, пояснити, що тут відбувається, показати посвідчення. Той нібито слідчий відмовився це робити, і цьому є маса фіксацій. А як тепер дивитися в бік президента, який є гарантом Конституції, я, чесно кажучи, не знаю.

Тому що завтра ДБР, маючи спецназ … До речі, спецназ одягнений в дуже дорогу форму. У них одні черевики коштують близько 5 тисяч гривень, у них чохол під бронежилет коштує близько 10 тисяч гривень. А плюс ще подсумки і так далі, і так далі. І це все за гроші платників податків. І завтра такий спецназ може заявитися куди завгодно, на будь-яку фірму, в будь-який музей, в будь-яку квартиру, де є якась цікава колекція, і влаштувати ось таке ось шоу під назвою “бєспрєдєл”, – резюмував Петров.


ЧАСТКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here