На зустріч із Тимошенко на Львівщині привезли людей із сусідніх областей (ВІДЕО)

1
1744
Як із Турки організовано везли людей на Тимошенко. Фото Кулемет
Як із Турки організовано везли людей на Тимошенко. Фото Кулемет

Мені сьогодні дуже cоромно. Соромно за наше місто, що так з’їло та пережувало це, що сьогодні зробив штаб Тимошенко. Масовка була створена заздалегідь, людей навезли навіть з інших областей, багато автобусів з тернопільськими, франківськими та хмельницькими номерними знаками.

Про це пише спільнота “Милі серцю самбірчани”.

На площі Ринок, можливо, було від сили 100-200 самбірчан. Решта все створена картинка, яка нібито показує, яку велику підтримку має бабЮЛЯ. Сама кандидатка в президенти запізнилася до самбірчан майже на годину. Зустріч мала відбутися о 18:30, а Юлька вийшла до людей о 19:20. Це така повага до виборців, що можна знехтувати пунктуальністю? Що їй простий народ? Від самої Тимошенко завчений та нецікавий монолог.

В радіусі сорока метрів ніхто з простого люду до сцени не міг потрапити, адже там стояли проплачені нікчемні та дешеві люди. Такий грошовитий і блюзнірський непотріб ми просто проковтнули. Тисячі завезених туристів, сотні прапороносців, діти, які роздавали агітки газової принцеси. Неприємно дивитися на це все.

Прикро, коли всі бачили на вулицях міста з добру сотню заїжджих автобусів, і ніхто не наважився бодай слово крикнути аферистці на ім’я «Юля». Прикро, коли майже кожний п’ятий серед натовпу працівник правоохоронної системи. Це так Володимирівна не боїться громади та справедливо заслуженої зеленки в обличчя?

Пані Тимошенко, якщо ви така відкрита та чесна, то чому лише з десяток позашляховиків привіз ваших персональних охоронців? Вибачте, що свої почуття написали, бо не могли не розповісти правду. Мені встидно, що ми змушені вибирати з-поміж таких кандидатів.

На відео забита парковка чужими автобусами поблизу колишнього супермаркету «Барвінок» на вулиці Шевченка.

Мені сьогодні дуже cоромно. Соромно за наше місто, що так з’їло та пережувало це, що сьогодні зробив штаб Тимошенко. Масовка була створена заздалегідь, людей навезли навіть з інших областей, багато автобусів з тернопільськими, франківськими та хмельницькими номерними знаками. На площі Ринок, можливо, було від сили 100-200 самбірчан. Решта все створена картинка, яка нібито показує, яку велику підтримку має бабЮЛЯ. Сама кандидатка в президенти запізнилася до самбірчан майже на годину. Зустріч мала відбутися о 18:30, а Юлька вийшла до людей о 19:20. Це така повага до виборців, що можна знехтувати пунктуальністю? Що їй простий народ? Від самої Тимошенко завчений та нецікавий монолог. В радіусі сорока метрів ніхто з простого люду до сцени не міг потрапити, адже там стояли проплачені нікчемні та дешеві люди. Такий грошовитий і блюзнірський непотріб ми просто проковтнули. Тисячі завезених туристів, сотні прапороносців, діти, які роздавали агітки газової принцеси. Неприємно дивитися на це все.Прикро, коли всі бачили на вулицях міста з добру сотню заїжджих автобусів, і ніхто не наважився бодай слово крикнути аферистці на ім’я «Юля». Прикро, коли майже кожний п’ятий серед натовпу працівник правоохоронної системи. Це так Володимирівна не боїться громади та справедливо заслуженої зеленки в обличчя? Пані Тимошенко, якщо ви така відкрита та чесна, то чому лише з десяток позашляховиків привіз ваших персональних охоронців? Вибачте, що свої почуття написали, бо не могли не розповісти правду. Мені встидно, що ми змушені вибирати з-поміж таких кандидатів. На відео забита парковка чужими автобусами поблизу колишнього супермаркету «Барвінок» на вулиці Шевченка.

Опубліковано Милі серцю самбірчани Понеділок, 11 лютого 2019 р.


1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here