На соціальну підтримку малозабезпечених мешканців Львівщини виділили понад 46 млн грн

0
554

Депутати обласної ради сьогодні, 5 грудня, розглянули та затвердити Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки.

Загальний обсяг фінансових ресурсів з обласного бюджету на 2018 рік становить 46 453,98 тис.грн.

Програма передбачає реалізацію таких заходів:

– Виплата адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії, реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій.

– Відшкодування витрат на поховання учасників національно-визвольних змагань.

– Надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями до голови обласної державної адміністрації.

– Надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями до голови обласної ради та депутатів обласної ради.

– Надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей.

– Надання одноразової адресної допомоги потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій.

– Фінансова підтримка громадських і благодійних організацій, діяльність яких спрямована на вирішення гострих соціальних проблем області.

– Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції та мають статус обласних, для здійснення їх статутної діяльності.

– Дофінансування на конкурсних засадах мікропроектів громадських та благодійних організацій, які фінансуються з різних джерел і спрямовані на покращення якості життя соціально незахищених верств населення області.

– Соціальне обслуговування та підтримка осіб з особливими потребами.

– Забезпечення надання соціальних послуг особам, котрих торкнулась епідемія ВІЛ.

– Забезпечення інвалідів по зору технічними засобами медичної групи з мовним виводом (глюкометри, термометри, тонометри) та очними протезами.

– Заходи соціального спрямування (виготовлення поліграфічної продукції з соціальних питань (буклети, інформаційні листівки, методичні матеріали, проведення заходів щодо відзначення визначних дат).

– Компенсація пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом.

Довідково:

Станом на 1 жовтня 2017 року в області проживають: 29 199 малозабезпечених сімей, у тому числі 11 499 малозабезпечених багатодітних сімей; 33 669 дітей з інвалідністю; 8 570 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; 1511 ветеранів УПА; 10 176 реабілітованих за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілих від політичних репресій.

У Львівській області функціонує 882 приміських та міжміських маршрути, на яких працює 2318 автобусів різної пасажиромісткості. Маршрути обслуговують 59 перевізників. Загальна кількість пільговиків на території області становить 692 тис. осіб.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here