Львівська область залишається серед антилідерів рейтингу з подолання захворюваності на COVID-19, – Шмигаль

1
987
Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

Львівська область є серед антилідерів рейтингу з подолання захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Про це під час години запитань до Уряду у ВРУ заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відповідаючи на запитання народних депутатів, пише Четверта студія.

Відповідаючи на запитання народного депутата від фракції «Європейська Солідарність» Миколи Княжицького про те, чи відомі уряду причини зростання кількості хворих на Covid-19 у Львівській області, прем’єр-міністр повідомив, що у Львівській, Рівненській і Волинській областях все ще фіксують зростання захворюваності.

«Велике зростання захворюваності на Covid-19 за останні два тижні спостерігається конкретно в місті Львові», – сказав голова уряду.

«Сподіваюся, що після  вжитих заходів, в тому числі по кількості тестувань і   комунікаційної політики адаптивного карантину,  ми таки отримаємо найближчим часом покращення ситуації у Львові та області»,- наголосив він.


1 коментар

  1. Час розплати прийшов… Потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., поліцейської маніячки Муравської, мафії Кононенко, що віджимають батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде – ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту за геноцид, репресії і мародерство… цих деградованих тварюк тільки винищувати… тут більше нічим не допоможеш…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here