Львівщина вшановує пам’ять загиблих в АТО героїв-правоохоронців

0
1010

Сьогодні, 13 лютого, відбулись поминальні служби за бійцями батальйону «Львів» Ігорем Лехмінком та Владиславом Домченком, котрі у цей день в 2015 році загинули під час виконання бойового завдання у місті Дебальцеве Донецької області. Про це інформує відділ комунікації ГУ НП у Львівській області.

На панахидах та на кладовищах, де поховані герої, були присутні родичі загиблих правоохоронців, їх бойові побратими – бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області на чолі з командиром підрозділу – підполковником поліції Володимиром Цьорохом.

Прапорщик міліції Лехмінко Ігор Ігорович та молодший сержант міліції Домченко Владислав Анатолійович, бійцібатальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» Головного управління МВС України у Львівській області, добровільно вступили на службу в органи внутрішніх справ у найважчий період російської агресії – у 2014 році.

Після навчання, у січні 2015 року, їх разом з іншими бійцями батальйону відрядили для несення служби у зону АТО. 13 лютого 2015 року під час виконання бойового завдання у місті Дебальцеве Донецької області вони потрапили під артилерійський обстріл та загинули.

Ігорю Лехмінку, уродженцю Яворівщини, виповнився 41 рік, його бойовому побратиму, львів’янину Владиславу Домченку – 38.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни прапорщик міліції Ігор Лехмінко та молодший сержант міліції Владислав Домченко нагороджені орденами «За мужність» III ступеня (посмертно).

Львівщина вшановує пам’ять загиблих в АТО героїв-правоохоронцівСьогодні, 13 лютого, відбулись поминальні служби за…

Опубліковано Світланою Добровольською Середа, 13 лютого 2019 р.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here