Лісівники Львівщини скерували на модернізацію понад 30 млн грн

0
283

Державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ продовжено курс на оновлення основних засобів виробництва та модернізацію деревообробних цехів. Так, у 2018 році за власні кошти підприємств закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 30,2 млн. грн.

Про це повідомив очільник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека.

«Лісгоспами області придбано 6 одиниць нової тракторної техніки на суму 8,1 млн грн, 5 вантажних автомобілів з причепами та гідроманіпуляторами на суму 2,4 млн грнта 4 спеціальних легкових автомобілів для охорони та захисту лісуна суму 584 тис грн.», – розповів він.

Серед підприємств, які оновили тракторний парк ДП «Бібрське ЛГ», ДП «Боринське ЛГ», ДП «Бродівське ЛГ»,ДП «Буське ЛГ» ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Старосамбірське ЛМГ». Лісовозні автомобілі придбали ДП «Бродівське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Жовківське ЛГ»ДП «Старосамбірське ЛМГ».

За словами посадовця, значно обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових верстатів та обладнання на суму 3,8 млн грн. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробних верстатів та ліній, ДП «Славське ЛГ», «Бродівське ЛГ», ДП «Жовківське ЛГ».

Для вирішення питання первинного вивезення лісопродукції з важкодоступних місць Бібрським, Боринським, Буським, Рава-Руським, Славським Старосамбірським лісгоспами придбано вісім лісовозних тракторних причепів з гідроманіпуляторами фірм Веймер, Скандік, Біндербергер на суму 5,5 млн грн.

Для механізації навантажувально-розвантажувальних робіт, лісогосподарськими підприємствами області закуплено 9 гідроманіпуляторів на суму 2,6 млн грн та 3 автонавантажувачі на суму 3,3 млн грн. Придбано 85 нових бензопил та 28 кущорізів на суму 1493 тис грн, 2 трелювальні лебідки «Тайфун» на суму 255 тис грн.

«Впровадження нової лісовозної та трелювальної техніки дасть можливість значно зменшити витрати на паливно-мастильні матеріали, скоротити витрати на ремонт та утримання в технічно-справному стані морально застарілої та фізично зношеної автомобільної та тракторної техніки», – підсумував Анатолій Дейнека.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here