КМУ призначив заступником Міністра юстиції Іванну Смачило

0
502

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 року №457-р заступником Міністра юстиції України призначено Смачило Іванну Василівну. З 11 липня відповідно до наказу Міністерства юстиції України  №2580/к від 10 липня 2018 року Іванна Василівна приступила до виконання своїх службових обов’язків. Про це інформує прес-служба КМУ.

Згідно розподілу повноважень Іванна Смачило відповідатиме  за питання реформування системи адвокатури і процесуального законодавства та координуватиме роботу та діяльність Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки, який безпосередньо підпорядкований Державному секретарю Міністерства. Крім того, вона буде спрямовувати діяльність Координаційного центру з надання правової допомоги та забезпечувати в межах повноважень взаємодію Міністерства з Апаратом Верховної Ради України, Адміністрацією Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

До призначення Іванна Смачило працювала на посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській та Рівненській областях.


Напишіть відгук