Батенко пропонує включити програмування до шкільної програми

0
495

Народний депутат України, голова політради партії УКРОП Тарас Батенко ініціює запровадження у школах «Програмування», як окремого предмета навчальної програми.

Чому це добре для школярів:

Програмування у школах практикують провідні країни світу – США, Китай, Канада, Сінгапур, Австралія, Ізраїль, Південна Корея, окремі країни ЄС;

ІТ-індустрія в Україна стрімко набирає обертів та вже забезпечує 4% ВВП держави;

Програмування сприяє розвитку логічного та аналітичного мислення, вчить навикам командної роботи та вмінню вирішувати складні завдання;

«Понад 84% батьків схвалюють включення програмування до шкільної програми у вигляді окремого предмета, а 69% з них вважають, що даний предмет необхідно вводити з початкових класів. Поділяю думку батьків, які вважають, що вивчення основ програмування в майбутньому знадобиться нашим дітям, які обиратимуть також й інші професії, а не лише фахівцям ІТ-сфери, та дозволить мати конкурентні переваги в майбутньому професійному житті», – зазначає укропівець.

https://www.facebook.com/ukroplviv/photos/a.737796826348509/2072126276248884/?type=3&theater

Тарас Батенко пропонує в рамках пілотного проекту втілити цю ініціативу на базі міста Новий Розділ, який має 5 навчальних установ (НВК імені Володимира Труша, Новороздільська ЗШ №3, Новороздільська ЗШ №5, Новороздільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Новороздільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №4) та Новороздільський професійний ліцей та Новороздільський державний політехнічний коледж.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here