Звільнення керівника юстиції Львівщини неправильне за своєю формою, – Синютка

0
1129

Звільнення начальника Головного територіального управління юстиції Ярослава Жукровського не було погоджене із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою.

Про це О.Синютка повідомив 3 січня у коментарі IA ZIK.

«Я був здивований. Про це звільнення я дізнався із публічних джерел. Мені дуже прикро, що Міністерство юстиції не узгоджує такі речі з керівництвом області», – повідомив О.Синютка.

Голова ЛОДА вважає неправильною таку форму звільнення.

«Ми можемо це звільнення розглядати за формою і за змістом. Я не можу судити стосовно змісту, бо це вертикаль юстиції: якщо є зауваження до роботи – то, звичайно, вони можуть бути предметом у тому числі і кадрових рішень. Але в будь-якому разі, за формою це зроблено абсолютно неправильно. Тим паче, знаючи керівника обласної юстиції, він є людиною, яка не тримається за посаду, а людиною, яка, навпаки, хотіла в обласній юстиції здійснити позитивні зрушення.

Більше того, хочу сказати, я не маю жодних підстав сумніватися у тому, що це є принципова і чесна людина, яка принципово боролася проти корупції і проти хабарництва», – додав керівник Львівщини.

О.Синютка повідомив, що мав з цього приводу телефонну розмову із першим заступником міністра юстиції та особисту зустріч з Ярославом Жукровським. «Вважаю, його рішення відстоювати свою честь і гідність абсолютно правильним і виваженим. Так само хочу віддати належне Ярославу як людині, яка прийшла, ознайомилася і підписала таке розпорядження, і тепер, якщо буде вважати за потрібне, буде оскаржувати це питання у суді. Я не маю усіх підстав говорити про правильність чи неправильність цього рішення по суті, але те, що воно неправильне за формою – це однозначно», – додав О.Синютка.

Голова ЛОДА також підкреслив, що призначення нового керівника обласної юстиції має відбуватися прозоро і на конкурсних засадах.

«Під час телефонної розмови із заступником міністра я висловив побажання: навіть якщо відбудеться це звільнення, то обрання нового керівника повинно відбуватися публічно на конкурсних засадах», – додав О.Синютка.

Залишити відповідь