Звільнена за фото у соцмережах вихователька з Рівненщини розпочала флешмоб

0
2600

Вихователька з Радивилова Віта Черешньова стала відома на всю Україну завдяки фото в купальнику. І не через особливі параметри, а через звільнення через ці фото. Про це пише ВСЕ.

Однак не всі розуміють, чому вчителі не можуть публікувати фото з пляжу, як представники інших професій. Тому вихователі та вчителі з інших міст вирішили підтримати Віту, і публікують свої фото з відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок. Віта Черешньова закликає захищати свої права та підтримати флешмоб:

“Найдорожча і найкраща підтримка моя – це ви, люди, які мене зрозуміли і перед якими я відкрилася. Вже багатенько часу пройшло від того дня, коли було ТСН, а люди все пишуть і пишуть мені приємні слова. Це так надихає. В мене виникла ідея, раз вже так багато людей за те, що фото на пляжі не є аморально, тоді давайте зі мною, влаштуємо флешмоб #явчительімійвідпочинок, доведемо всім, що педагоги теж люди, і наш відпочинок немає нікого хвилювати. Я переживши дуже багато за цих 8 місяців, навчилася відстоювати себе, я вже нікого не боюся, я захищаю своє майбутнє.А ти вмієш захищати свої права??? Якщо так тоді давайте зі мною, фото в купальниках на відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок і це стосується не тільки педагогів, а й тих хто не згідний з такими роду звільненнями.
Дякую всім 

Залишити відповідь