Зник безвісти ще у серпні: підтверджено загибель Героя, який проживав на Львівщині

0
51
Зник безвісти ще у серпні: підтверджено загибель Героя, який проживав на Львівщині

Назавжди в строю наш захисник, Герой Олексій Миколайович Сахненко.

Про це у Фейсбук повідомила Яворівська міська рада, пише Кулемет.

Командир бойової машини 24 бригади, сержант Олексій Сахненко родом із Житомира. Там здобував освіту, а служити пішов до легендарної королівської бригади. Відтак і оселився у Яворові, де знайшов багато нових друзів та знайомих.

Близькі Олексія кажуть, що він був справжнім супергероєм – завжди намагався усім допомогти, не боявся вступити у бій з ворогом. З 2014 року був учасником антитерористичної операції на сході нашої країни. Мужньо боронив кордони Батьківщини аж до 2017 року. Після повернення до мирного життя, Олексій Сахненко перевівся до рідного Житомира.

У 2021 році Олексії повернувся у стрій до лав 24 бригади і вже відтоді брав участь у запеклих боях. У квітні отримав поранення, через два місяці повернувся до Яворова аби полікуватися і пройти реабілітацію. За цей час встиг відвідати усіх своїх знайомих, навіть тих, з ким давно не спілкувався. Мабуть, відчував щось…

“Наприкінці серпня 2022 року в ході бойового зіткнення та артилерійського обстрілу в районі Миколаївської області отримав поранення, несумісні із життям.

Молодий, амбітний, сміливий та доброзичливий. Таким був Олексій для своїх знайомих, друзів та родини. Для нас він буде Героєм, який ціною власного життя захищав наш мир та спокій”, – розповіли у міськраді.

Інформацію про зустріч Героя та чин похорону буде повідомлено згодом.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та побратимам! Молимось за упокій душі Олексія.

Вічная пам’ять!

Leave a Reply