Змінимо країну разом: у Львівській обласній раді обговорюватимуть співпрацю між чотирма областями

0
1035
Змінимо країну разом: у Львівській обласній раді обговорюватимуть співпрацю між чотирьма областями

29 – 30 січня 2020 року на Львівщині перебуватимуть делегації з Луганської, Донецької та Івано-Франківської областей. Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

У межах візиту обговорюватиметься план заходів щодо реалізації Меморандуму про співпрацю в рамках Програми «Змінимо країну разом», що передбачає розширення території Програми.

Відтак у 29 січня об 11.00 в малій сесійній залі Львівської обласної ради (м. Львів, вул. Винниченка, 16, 3-ій поверх) відбудеться круглий стіл, під час якого обговорюватимуть:
– Програму «Змінимо країну разом»;
– досвід реалізації проєктів в рамках конкурсів освітніх, культурних та медійних обмінів в межах Програми;
– проект «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти» в рамках Програми підтримки секторальної політики – підтримки регіональної політики України;
– екологічну політика Львівської та Донецької областей: досягнення та перспективи;

Учасники зустрічі:
– голова Львівської обласної ради, Голови Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Олександр Ганущин;
– перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський;
– заступниця голови Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Катерина Безгинська;
– заступниця голови Донецької обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Юлія Костюніна;
– в.о. голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів
– виконавча директора Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.

Нагадаємо, що з 2018 року “Єврорегіон Карпати – Україна” реалізує програму “Змінимо країну разом”, що передбачає проведення конкурсів міжрегіональних обмінів в освітній, культурній і медійній сфері між Львівщиною та Луганщиною.

Меморандум про співпрацю в рамках Програми «Змінимо країну разом» між Міністерством освіти і науки України, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією, Донецькою обласною державною адміністрацією, компанією ДТЕК – DTEK та Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» було підписано в рамках конференції “Співпраця задля розвитку”, що відбулася 9-10 грудня 2019 року в селі Плав’я.

Залишити відповідь