Зінкевич вимагає внести зміни до плану реконструкції вулиці Личаківської

0
3832

На сесії Львівської міської депутат від УКРОПу Ігор Зінкевич (Igor Zinkevych) звернувся до міського голови Андрія Садового з вимогою внести зміни до плану реконструкції вул. Личаківської. Ремонт вулиці триває вже майже рік і видно вже перші результати, якими жителі вулиці не задоволені. Мешканці сподіваються, що магістральна вулиця, після реконструкції, стане зручнішою для пішоходів та транспорту. Про це інформує Укроп Львівщина

“​На жаль, вже зараз спостерігається відсутність так званих «кишень» для тимчасової стоянки громадського транспорту. Єдина паркувальна зона, яка була до ремонту за адресою Личаківська, 139, згідно нового плану стала газоном. Вздовж вулиці розміщені заклади громадського харчування, магазини, поштові відділення, заклади охорони здоров’я та житлові будинки”, – йдеться у зверненні укропівця.

За його словами, відсутність кишень для паркування змушуватимуть автовласників паркувати автомобілі вздовж проїзної частини чим зменшуватимуть пропускну здатність магістральної вулиці.

“​На переконання громади мікрорайону, та мою особисту думку, така реконструкція з паркуванням транспорту вздовж проїзної частини, зведе нанівець результати реконструкції. Між будинками 117-171 по вул. Личаківській є широкий газон, що розділяє проїжджу частину та тротуар, на думку громади, логічним та зручним для усіх учасників руху було б облаштувати, з використанням тротуарної плитки, з отворами для трави, місць для тимчасової стоянки автомобілів. З однієї сторони було б збережено траву, а з іншої – створено місця для стоянки автомобілів, яких у нашому місті бракує катастрофічно.
​Також на даній відремонтованій ділянці відсутні «кишеньки» для зупинок громадського транспорту, що не відповідає державним будівельним нормам та може призвести до травмування львів’ян”, – наголосив Ігор Зінкевич.

​Укропівець звернувся до міського голови Андрія Садового з проханням дослухатись до ініціативи громади мікрорайону, внести зміни до плану реконструкції вул. Личаківської та облаштувати тимчасову автостоянку для автомобілів з використанням тротуарної плитки з отворами для трави між будинками 117–171 по вул. Личаківській, а також надати копію генерального плану робіт по вул. Личаківській.

Залишити відповідь