Житлову субсидію на Львівщині одержують 436 тисяч сімей

0
1281

Станом на 17 листопада 2017 року в області одержують житлову субсидію 436 256 сімей (домогосподарств), що становить 54,5 % населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області (середня кількість  членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з 3 осіб).

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Окрім того, до органів соціального захисту населення звернулось 130 923 одержувачів житлової субсидії з 139 857 (93,6%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму 83,4 млн грн.

Слід зазначити, що термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії завершився 1 листопада 2017 року. Виплата компенсації проводиться одержувачам шляхом перерахунку коштів на банківські рахунки та поштові відділення, які були зазначені у заявах одержувачів. На даний час компенсацію одержали 72 415 одержувачів на загальну суму 46,5 млн грн які надійшли з Державного бюджету України.

Для одержувачів субсидій, які   використовують  природний  газ/електричну енергію  для  індивідуального опалення, субсидія перераховується на опалювальний період з 16 жовтня по 15  квітня  включно. Для  одержувачів, які використовують центральне опалення – з дня прийняття рішення органу місцевого самоврядування дати початку (закінчення)  опалювального  періоду.

На сьогоднішній день органи соціального захисту населення перерахували субсидії на опалювальний період 422 992 одержувачам, що становить 99,7 % від загальної кількості домогосподарств, яким здійснюється перерахунок (426 066 домогосподарств).

Органи соціального захисту населення Львівщини готові, в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, всім, хто її потребує.

Залишити відповідь