Зеленський за сорок днів зробив більше порушень Конституції, ніж Порошенко за п’ять років, – ветерани

0
2982

Основне, що повинен знати і розуміти український виборець

21 липня ми не просто будемо обирати народних депутатів до ВРУ, а вибирати майбутнє України, майбутнє наших дітей і внуків, обирати життя або смерть для себе і держави як такої в цілому. Тому до виборів ми повинні підійти дуже серйозно, прагматично, зважено, без емоцій і позбутися  того інформаційного бруду, яким забили голову нам зовнішні і внутрішні вороги.

Про це йдеться у заяві Львівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

«Вони протягом року зомбували українців, їх переконували в тому, що все те добре, що робить направду українська влада, є злом і помилками, а лише слуги Путіна і Коломойського можуть нам принести мир, добробут і щастя. Вони добилися свого, від’єднали від народу українську владу, посіяли у людей зневіру і страх, їх надію на світле  майбутнє», – йдеться у заяві.

«Це сприяло тому, що президентом під час визвольної війни обрали шоумена, який не має відповідних знань і жодного досвіду управління державою, немає України в його серці і будь-якого відношення до титульної нації, не знає і не розуміє проблем і бажань нашого народу. Він має нахил до авторитарного керівництва, запальгий, неврівноважений, нахабний і мстивий. За сорок днів урядування він зробив більше порушень Конституції і законів України, помилок і проколів, ніж Порошенко за п’ять років! Він руйнує державні та громадські інститути, сіє розбрат і хаос, міжетнічну ворожнечу і неспокій. Це смертельна загроза українській нації та самому існуванню незалежної Української держави!», – зазначають ветерани.

У документі також відзначається: «Зеленський, Коломойський і Разумков на хвилі роздутого рейтингу їх партії Слуга народу (диявола) рейтингу намагаються обрати послушний парламент і мати в ньому конституційну більшість, щоб встановити абсолютну диктатуру меншості, ліквідувати всі досягнення останніх п’яти років, призупинити реформи і наш рух до євроатлантичних структур. Їх метою є безроздільно панувати над українською нацією, звести її до становища безсловесних рабів, не допустити розвитку і збагачення нашої мови і культури, нашої церкви і армії,  позбавити нас, наших дітей і внуків світлого європейського майбутнього. Це повний демонтаж Української національної держави, порушення геополітичної рівноваги в Європі та світі, посилення місця у світі та руйнівної діяльності путінської Московської імперії тьми!

Дорогі українці! Розважливо і спокійно думайте і аналізуйте наше сучасне становище і непередбачуване майбутнє, прагматично і без емоцій прийміть правильне рішення, проголосуйте самі та переконайте родичів, знайомих і сусідів віддати свій голос за партію Європейська солідарність, за мир, спокій, розвиток і процвітання Незалежної Української Держави!», – йдеться у документі


Leave a Reply