Зеленський відповів на петицію про заборону роздачі повісток на блокпостах, АЗС і вулиці

0
202

Президент України Володимир Зеленський звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням комплексно опрацювати питання щодо масової видачі повісток на блокпостах, АЗС та на вулиці.

Про це йдеться у відповіді президента на відповідну електронну петицію, пише Четверта студія.

Голова держави нагадав, що порядок оповіщення військовозобов’язаних про їх призов на військову службу під час мобілізації та вручення повісток (повідомлень) врегульовується відповідними актами уряду, Міністерства оборони України і Генерального штабу ЗСУ.

Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок i військову службу» визначено, що призов резервістів та військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації здійснюється для доукомплектування військових посад, передбачених штатами венного часу, у терміни, визначені мобілізаційними планами ЗСУ та інших військових формувань

«Ураховуючи викладене, я звернувся до прем’єр-міністра України Д. Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання в контексті дотримання прав громадян та законодавства про військовий обов’язок і військову службу», – йдеться повідомленні.

Leave a Reply