Зеленський після нормандської зустрічі суперечив сам собі, – Княжицький

0
779

Зустріч Зеленського у нормандському форматі у Парижі – це відкладена капітуляція. Про це у ефірі “5 каналу Львів” заявив народний депутат Микола Княжицький, пише Четверта студія.

Він наголосив, що оприлюднене комюніке – це зобов’язання у формі заяви, а не кінцевий документ, який підтримав український парламент і визнала українська держава.

“Але цей документ підписав український президент і у цьому документі прямо закріплюється те, що окуповані території Донецької та Луганської областей матимуть особливий статус на постійній основі. Це, звичайно, катастрофічна норма, адже вона означає, що ми будемо мати дві країни у середині однієї країни. Це означає, що наш рух на Захід буде заблокований. Це означає, що вплив Росії значно збільшиться і фактично є загроза перетворення у російську колонію. Також є ще один пункт про формулу Штайнмаєра, яка є небезпечною, адже забирає з Мінських домовленостей безпековий компонент, а залишає лише політичний: тобто вибори можуть відбуватись за присутності російських військ і без українського контролю над кордоном. Саме про це є формула Штайнмаєра. І тут президент суперечив сам собі, коли казав на прес-конференції, що ми ніколи цього не допустимо, але сам підписував те саме, що говорив, що цього ніколи не допустить”, – сказав Княжицький.

Він додав, що якщо прочитати документ, то “це не є велика дипломатична перемога”.

“Але, думаю, що і для Путіна це теж не є велика перемога. Думаю, що ілюзії Зеленського про те, що він зможе переконати і домовитись з Путіним, були повністю розбиті. Зеленський побачив жорсткого диктатора, який знову хоче колонізувати Україну”, – наголосив народний депутат.

Княжицький також додав, що зараз Зеленський постав перед вибором, адже йому треба буде опиратись саме на позицію тих ветеранів, яких він зараз переслідує.

“Якщо Зеленський не збереже Україну, то це не стане кінцем України, адже наша держава є сильною, але це буде точно кінцем Зеленського. Зараз він сам себе заганяє у ситуацію, яка для нього є все гіршою і гіршою”, – резюмував Микола Княжицький.

Залишити відповідь