Зеленському пропонують вручити “Оскар” (ВІДЕО)

0
488

Верховна Рада не підтримала запит позафракційного народного депутата Гео Лероса до президента України Володимира Зеленського, у якому нардеп пропонував звернутися до Американської кіноакадемії стосовно вручення президентові премії “Оскар” за “замах, якого не було”.

Про це Лерос написав на своїй сторінці у Facebook та опублікував відео голосування у ВРУ, пише Кулемет.

“Просив вручити “Оскар” Зеленському за інсинуацію замаху, але навіть “Слуги” не оцінили його нову постановку”, – написав нардеп.

Варто зазначити, що у запиті не вказувалося, чи йшлося саме про “спецефекти” стосовно замаху на першого помічника президента Зеленського Сергія Шефіра, який стався 22 вересня під Києвом.

“Ставиться на відкрите поіменне голосування запиту Гео Лероса до президента України про клопотання перед Американською кіноакадемією про вручення премії Оскар Володимиру Зеленському за кращий сценарій та спецефекти у фільмі “Замах, якого не було – дивитися всім”, – озвучила запит віцеспікерка Олена Кондратюк.

“За” запит Лероса проголосували 35 народних депутатів. Проти виступив 171 парламентарій, ще 69 утримались.

Нагадаємо, політолог Володимир Цибулько розповів, що замах на першого помічника президента України Володимира Зеленського Сергія Шефіра може виявитися інсценуванням.

Водночас в Офісі президента України замах на першого помічника Володимира Зеленського Сергія Шефіра пов’язують з “активною боротьбою” команди очільника держави проти олігархів.

Відреагував на інцидент і президент Зеленський, він наголосив, що “відповідь буде сильною”.

Також читайте: автомобіль, на якому пересувається перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір і який розстріляли сьогодні вранці на трасі під Києвом, не зареєстрований на нього.

Leave a Reply