Зеленського просять невідкладно поінформувати населення Львова про проведення вакцинації

0
478
Фракція "Європейської Солідарності" у Львівській міській раді

Депутати Львівської міської ради від фракції “Європейська Солідарність” звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності невідкладного інформування населення Львова про початок вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба “Європейської Солідарності” у Львові, пише Кулемет.

“Ми, депутати Львівської міської ради висловлюємо велику стурбованість відсутністю конкретної інформації щодо того, якою саме вакциною почнуть робити щеплення українцям від коронавірусу, в які терміни та у якій кількості вакцина буде поставлятись до міста Львова.

Попри гучні заяви влади про постачання вакцини від COVID-19, Україна досі її не має. Водночас майже всі європейські країни уже розпочали масові щеплення від коронавірусу.

В той же час, в умовах відсутності специфічного лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, широкомасштабна вакцинація населення є єдиною можливою опцією подолання наслідків пандемії.

Відсутність інформації про вид вакцини не дозволяє належним чином підготувати холодовий ланцюг для зберігання вакцин, відсутність інформації про дати поставки та кількість вакцин, які надійдуть до міста не дозволяє належним чином розпочати підготовку до процесу вакцинації.

Як наслідок не визначено пріоритетні групи населення, які підлягають першочерговій вакцинації, не проведено аудит наявних та необхідних потужностей для зберігання та транспортування вакцин, не визначено перелік місць для вакцинації населення, та кількості медичного персоналу, відсутній єдиний графік постачання вакцин, не визначено перелік суб’єктів, що будуть надавати послуги з транспортування та зберігання вакцин, місць їх зберігання, закладів охорони здоров’я та медичних працівників, залучених до проведення вакцинації; не розпочато проведення тренінгів для персоналу, який залучатиметься до проведення вакцинації.

Тому Львівська міська рада, як представницький орган територіальних громад, звертається до Президента України В. Зеленського, як до відповідального політика, що взяв під контроль отримання Україною вакцини від Covid-19, та Кабінету Міністрів України щодо невідкладного інформування населення Львова стосовно того якою вакциною, в якій кількості та і які терміни буде забезпечено місто Львів”, – йдеться у зверненні.


Leave a Reply